Home >> No darba datorus BYOD: darbvirsmas attīstās darbu atbalstītu profesionālu Robert Half

No darba datorus BYOD: darbvirsmas attīstās darbu atbalstītu profesionālu Robert Half

Monday, August 29th, 2016 | vista67 | Uncategorized

Tas varētu būt mulsinoša, lai pat vienkāršas izmaiņas, piemēram, pievienojot otro cieto disku datorā. Bez tīkliem, “radīt backup” parasti nozīmēja kopēt failu uz disketi un cerot, ka diskā joprojām strādāja, kad jūsu harddrive mūžīgi miris. Turklāt bieži vien bija datorsistēmas pasūtījuma izstrādāta. Daži izmanto patentētu lietišķo zinātņu līdzvērtīgi Micro Channel Architecture, kamēr citi nebija.

Par dažiem ietaišu iestatījumi tika pārvērsti, pielāgojot džemperi no aparatūra un nepieciešamas konsultācijas ar manuālu zināt pareizo konfigurāciju. Kā datori sāka dominēt, skaitļošanas, tie kļuva ātrāka un lētāka. 90. gadu vidū ideja par tīklošanu un centralizēta pārvaldība kļuva cep sistēmā kā lietotāji, kas pārvietoti no MS DOS un MS DOS balstīta operētājsistēmām Windows NT 4 un līdzīgs Windows XP 2001 un Windows 7 2009 tās pēctečiem. Tas bija labas ziņas klēpjdators atbalsta profesionāļiem, jo tas ļāva sistēmas administratori, lai regulētu datoru datori iestatījumus un videodispleja savu veselību no attāluma. Standartizāciju, perifērijas un uzlabojumus ar tehnoloģijām, piemēram, PCI Express, USB, SATA un RAM ļāva klēpjdators atbalsta speciālistiem, lai vieglāk un ātrāk noteikt nelielas problēmas un veikt uzlabojumus. Krītoši aparatūras cenas padarīja mazbudžeta organizācijai glabāt rezerves iekārtas pāļu sasniedzams un apmainīt tos tā vietā, aicinot ekspertus, risināt jautājumus, kas ir grūts.

Jaunu lietojumprogrammu instrumenti kā diska klonēšana labierīkošanas ļāva klēpjdators tehniskajiem speciālistiem noslaucīt metodes un remontam bāzes konfigurāciju ātri. Un sakarā ar funkcijas saglabāto datu tīkla failu kopīgošanas mapēs vai attiecīgo datu bāzēs, neviens advokāts tiks zaudēts. Datoru vai kabatas portfelī pamata modeli skaitļošanas joprojām pārstāv lauvas tiesu darba vajadzībām, bet narkotikas, telefoni un citi instrumenti, kļūst būtisks veids, kā iegūt lietas darīts, kā arī. Darbvirsmas palīdzības speciālisti meklē spēj palīdzēt lietotājiem ar savu mobilo sīkrīki. Ja uzņēmums ir radīt jūsu pašu ierīces BYOD politiku, darbvirsmas atbalsts profesionālās varētu vēlēties, lai palīdzētu dažādām nepazīstamā ierīcēm, tāpēc iespēja ātri jāizlemj daudzi sīkrīkus nianses kļuva būtiska.

Izplatīšanas tīklu un piekļuvi augstāka rīki ļauj klēpjdators palīdzības ekspertus, lai palīdzētu lietotājiem attāli arī tagad.