Home >> Darba noraidīšanu: Veidi, kā pārvērst vilšanās Robert pusi soda noteikšanas un uzskaites

Darba noraidīšanu: Veidi, kā pārvērst vilšanās Robert pusi soda noteikšanas un uzskaites

Tuesday, January 3rd, 2017 | vista67 | Uncategorized

Jums nav iegūt darbu, bet tas nav stāsts top: ko jūs atklāja vajadzētu palīdzēt jums ar nākotnes darba meklējumiem. Pajautājiet sev, ko ka var atņemt šo darbu noraidījuma pieredzi, palielināt jūsu iespējas, iegādājoties darbā nākamajā reizē apkārt. Ja tas ļauj jums garīgi pārskatīt virkni posmos, ar visiem līdzekļiem darīt. Nav tērēt pārmērīgi reliving pagātnes, lai_gan enerģiju. Meklē nodarbības ir piemērots, bet nekad palikt iestrēdzis ar vilšanos palīdz pārvietoties darbības pasaules darba meklētājs.

Šī spēle galvenais mērķis ir palīdzēt jums iet uz priekšu ar uzvarētāju perspektīvu un ir gatava, kad lielāka iespēja uz darba interviju stādās priekšā. Ja esat apsverot, kas ir klišeja, jums ir pilnīga taisnība. Tomēr kopējas teicieni nav sasniegt klišeja statusu pēc to nozīmes. Protams, jums nav iegūt darbu, iespējams, ir labs, bet tas nenozīmē, ka nav citu labu un pat lielu darbu joprojām pieejamas. Ļaut sevi izjust ne iegūt nomātu skumdina, bet saprast, ka galu galā tas tikai nozīmē, ka citas durvis vēl ir atvērtas jums.

Padarīt jūsu viens no leņķa “vēlāk un uz augšu” vietā uzturas uz leju izgāztuves. Rīcības plānu, nav jābūt 1 2 3 virkne notikumu, kas notiek reālajā laikā, ja jūs vēlaties būt noderīga. Patiesībā, rīcības plānu, kas pieļauj elastību vietas bieži izpaužas labākus rezultātus, jo tā ņem vērā darba tirgus dinamisko raksturu. Tas ir jauki, lai izbeigtu nedēļas piektdienai, ar plāniem, kas attiecas uz trim reālajā firmu pirmdienas rītā, bet ja atšķirīgas darba iespēja rodas, tāpat kā darba nedēļa tiek serveru īre startēta, nav nekas nepareizs ar pirmdien plānus, tik ilgi, kamēr lielāka plāna maiņu — turpina meklēt darbu — joprojām ir jāizsniedz. Ja darba meklējumos dodas uz ilgāku laika periodu, var būt kārdinājums, tāpat kā skumjš zvejnieks, lai saglabātu pieviļ savu prātu, kas paslīd atpakaļ uz “persona, kas tikusi vaļā.” Bet šāda pondering nav maz, lai atvieglotu alternatīvu zivju ķeršanā.

Nevis sapnis par to, kas varētu bija piespiest sev priekšā manevrs. Ja jūs jūtaties iestrēdzis un nespēj izlemt par nākamo soli, tīklu var tieši jums priekšrocības darba alternatīvas. Pat tad, ja pals un filiāles nespēj sniegt jums stabilu darbu rezultātā, to vārdi aicinājumu var palīdzēt pārvietot ārpus darbu noraidījuma blues attitude to vērā jums optimismu.