Home >> Ieņemot māju radošā komanda revolūcija: QandA ar Saint Gobain Amanda Froehlich Robert Half radošā grupa

Ieņemot māju radošā komanda revolūcija: QandA ar Saint Gobain Amanda Froehlich Robert Half radošā grupa

Tuesday, January 10th, 2017 | vista67 | Uncategorized

Ak, korporatīvo reorg. Reorganizācija ir starp visvairāk baidījās vārdus starp darbiniekiem, kas strādā, gan klienta, gan aģentūras pusē komandām. Tas arī bija viens no pirmajiem uzdevumiem, Amanda Froehlich brīvprātīgi jārisina pēc Guide radošo pakalpojumu departamenta Saint Gobain, pasaules līderis augstas veiktspējas sastāvdaļas, dzīvojamo ēku, aeronavigācijas, automobiļu, aizsardzības un drošības nozares attīstība tiek veicināta. “Mans vadītājs, un apsprieda beidzot nodaļu problēmas. Bija teicis, ka varbūtība paliek lejā bija ļoti reāla iespēja, “Froehlich saka.

Viss, kas ir mana komanda un es izveidotu ir notikums; no teksta, ko jūs tikai lasīt, lai visuals redzi, mājas lapas un mērķiem, ir mijiedarbība ar un video, kas jums vienkārši apskatīt. Nosaukums ir liela nozīme visa mana komanda kopš mūsu pārstrukturēšanu. Pēc tam, kad ir daudz ideju un sadarbības mēs norēķinās par stropu, tas ir saīsinājums “Augstas ietekmes vizuālo pieredzi.” Tā uzskata, dzīva, dzīva un aprakstoši, vēl jo vairāk, ja to sajauc ar mūsu sauklis “Saint Gobain Creative Hub.” Otrādi, šobrīd pēc reorganizācijas, štāba dzirdējuši par mūsu atjauninājumi un vēlējās vairāk jāinformē.

Tātad, tie pārdrā-zās no Parīzes pildīt mums mūsu vietā šeit, U. s. Visi, ja pēkšņi, mēs devāmies no tiek šī nezināmas filiāle tiek aicināti āķis globālo korporatīvo komunikāciju komanda. Mums tagad ir zīmola vēstnieki, stratēģiskie domātāji, novatori, pedagogi un speciālisti. Mūsu ieskats ir meklējuši un tā ir laba sajūta spēs sniegt daudz vērtību visam uzņēmumam. Pirms reorganizācijas, mēs darbu plašai sabiedrībai bija trešā līmeņa ražošanas darbā.

Ir balstījusies uz darbu pie augstas beigās, stratēģiskās iniciatīvas ir absolūti palielinājusi morāli neticami. Kopš partnerattiecības ar globālo korporatīvo komunikāciju komanda, ieguvām Saint Gobain komunikācijas zvaigznes balvu par zīmolu un iekļauta krusta karu mēs izveidojām. Mēs bijām pirmā Ziemeļamerikas komanda uzņēmumā, iegūt šo balvu konkursā pasaules vēsturē! Ar katru iekšējās vai ārējās balvu, mēs esam ieguva pastu pārstrukturēt, tas palielina uzticību stropu. Darbu un apbalvojumus no dara labu darbu atgādinātu mums, ka mēs esam ne tikai izgudrojuma, bet papildus stratēģisku problēmu solvers.