Home >> Rakstot CV: Remonts padomus juristi Roberts pusi juridiskos

Rakstot CV: Remonts padomus juristi Roberts pusi juridiskos

Thursday, January 12th, 2017 | vista67 | Uncategorized

Ņem vērā precīzas tehniskas iemaņas, aicina darbā menedžeri. Uzņēmums neizmanto, summējot vai izmēģinājuma direktors Viņi meklē kādu ar gigantisku eDiscovery pieredzi? Ja jūs esat trūkst pieredze šajās jomās, uzsvērt jūsu izglītība un coaching. Varbūt jūs piedalījāties konferencē uzstāsies apspriež eDiscovery tendences vai, visticamāk, jūs piedalījāties seminārā par izvēli tiesības izmēģinājuma programma par jūsu aģentūru. Šajos ziņojumos iekļaujot savu CV pierāda darbā vadītājam savu vēlmi mācīties un jūsu iespēja runāt par šīm tēmām, neatkarīgi no tā trūkums piedzīvojumu. Lielākā daļa darba devēju priekšroku pamata, Hronoloģisks CV formātā, pieņemot darbā tiesību speciālisti, kas padara to viegli identificēt trūkumus nodarbinātības un citas karjeras novirzīšanas.

Tomēr pastāv dažas elastīgumu laikā šis formāts un saprast, kā vislabāk sagatavot savu norādījumi ir svarīga daļa no rakstot CV. Ja jums ir pieci vai vairāk gadi piedzīvojumu juridiskā jomā, vislabāk rokasgrāmata ar piedzīvojumu auto lizings sadaļu jūsu CV. Ja pēdējā laikā beidzis, mainīt karjeru vai tikai dažu gadu pieredze, sāciet stiķus ar izglītības sadaļu. Visvairāk iznomājot vadītājiem nav fooled mēģina slēpt trūkumus un perioda bezdarba vai neatbilstošs darba droši vien nāks klajā laikā jūsu interviju. Tomēr jums var risināt šos jautājumus, bet vienlaikus stiprināt savu CV, pievienojot padomu par to, kā citi pasākumi palīdzēja jums uzbūvēti attiecīgo prasmju.

Piemēram, minēt ārštata vai konsultāciju darbs, brīvprātīgo darbības, konferencēs vai semināros, kas saistīts ar juridiskā jomā, ka jūs vienkārši piedalījās pieredzes daļā. Var arī norādīt tālāk nododamām prasmēm. Darba devēji tiek mēģināts atrast elastīgu tiesību speciālisti un kandidātiem, kas ir strādājuši citās nozarēs var būt iespēja izmantot savas spējas, iezīmējot atbilstošām prasmēm, kas to atsākot. Izcilus atsāk rakstiski pieprasa neatpalikt no galvenās tendences savā nozarē — izveidi hibrīda lomas, kas apvieno paralegal un juridisko sekretāru pienākumi, piemēram. Vai jūs esat vērsta uz pirmajā gadā affiliate pozīciju law Firm vai paralegal darbu Aģentūrā, Robert Half juridisko algu ceļvedī atradīsit darbā jaunākās tendences un algu datus. Neatkarīgi no tā, ko ups, kritumus vai pēkšņa pagriezienus jūsu karjera ir veikusi varētu amatniecības ideālu juridisko CV, iezīmējot piemērojami un pārvedamu prasmes.