Home >> Jaunu juridisku vadītājiem veikt kopīgas kļūdas — un kā tos novērst, Robert Half juridisko

Jaunu juridisku vadītājiem veikt kopīgas kļūdas — un kā tos novērst, Robert Half juridisko

Wednesday, January 18th, 2017 | vista67 | Uncategorized

Agri sapratu, ka tas bija mans darbs, lai iegūtu galvenās no mana komanda, lai iedvesmotu tos veiksmīgi izpildīt un nodrošināt visaugstāko kvalitāti darba produkts, iespējams. Tātad es pieņemts, ka, ja es varētu dot viņiem algu paplašināt vai kārdināt tos ar prēmiju piešķiršanu iespējams, es varētu iedvesmot viņus labi? Nepareizi. Esam atklājuši pa gadiem, ka kompensācija ir pietiekami tālu uz leju pa sarakstu, motivācijas stimulus. Faktori, kas atgādina uzmanību, elastības ietvaros darbs vidi, iespējas un attīstības iespējām, kas bieži rangs daudz augstāks funkcionalitāti draiveru sarakstu. Kā jūs risinātu vadošo lomu, jums būs noteikti jāstrādā uzmanīgi kopā ar savu komandu privātpersonām, daži no kuriem vienaudžiem, kolēģus un pat tuvu pals varēja, ja tu esi paaugstināts no pašreizējā komanda.

Bet tas ir ļoti svarīgi, lai iestatītu un uzturētu skaidru ierobežojumi starp ekspertiem un privātās attiecības. No paša sākuma izskaidrot, ka jūs vienkārši var tikt apstrādājot visiem komandas dalībniekiem taisnīgi un līdzīgi. Ja jūs dibināt personāls, kas ir ārpus darba, saglabāt visas saistītās personas sarunas ārpus biroja. Un neļauj emocijas mākonis savu spriedumu vai izvēle paliek eksperts un neatkarīgu visas juridiskās komanda indivīdu. Ja jūs nāksies vadīt ļaudīm morālo autoritāti, ir svarīgi, ka jūs novest no priekšas. Jūs esat meklē veikt identiski svaru vai lielāka par citiem komandas dalībniekiem uzturēt personāla locekļiem pazīt.

Daudzi jauni vadītāji padarīt kļūda pārdomāt, kas pēc savas būtības jauno nostāju, viņi var tagad pateikt katram cilvēkam ko darīt. Bet tas nav reālu vadību, kā arī to visticamāk palīdzēs motivēt citus veikt savus labākos. Reālu vadību uzņemas aktīvu lomu, ko jums vadīt jūsu komandas dalībniekiem darīt. Es vienmēr aicinu jauno juridisko līderi ar katra ātrais kredīts indivīda sēdēt par savu jauno komandu un uzdot viņiem izskaidrot, kas viņiem nepieciešams no viņu pārvaldnieks, tradīciju, ko viņi vēlas un darba atmosfēru gaidas, viņi ir ieguvuši. Un arī ir izmēģinātas un patiesi “apturēt, sākt, turpināt” diskusiju, proti, uzdot komandas dalībniekiem ko kā vadītājs, jums vajadzētu noteikti jāpārtrauc darīt, sākt darīt vai turpināt darīt atbalsta katrs cilvēks jūtas pilnvarota chuffed ar saviem darbiem un jāmudina veikt savus labākos.